Yangın Gecesi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Yangın Gecesi, savaş sonrası yerle bir olmuş şehir de yaşam mücadelesi veren üç genç kız kardeşin hikayesi konu ediliyor.

Orjinal Adı

Noche de fuego, Prayers for the Stolen

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tatiana Huezo

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mayra Batalla, Norma Pablo, Memo Villegas, Alejandra Camacho, Eileen Yañez

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Nisan 2022

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yangın Gecesi, savaş sonrası yerle bir olmuş şehir de yaşam mücadelesi veren üç genç kız kardeşin hikayesi konu ediliyor. Mısır ve haşaş yetiştiriciliği ile geçimini sağlayan dağ kasabasın da yaşayan kızların saçları erkek modeli olarak kesilmektedir. Kaçırılmalarını engellemek için bu yönteme başvurulmasının yanı sıra aynı zaman da yer altın da saklanmaları için özel sığınaklar vardır. Ana ve en yakın iki kız arkadaşı da şiddet dolu bu kasabada bir genç kız olarak yaşam mücadelesinin ne denli zor olduğunu deneyimlemektedir. Anneleri onları bu zorlu mücadeleler için yetiştirmiş, köle olmamak ve hayatlarını koruyabilmek için neler yapmalarını çok iyi bilmektedirler. Kendi dünyalarını kurmayı başaran genç kızlardan biri saklandıkları yere zamanında varamayışı ile büyük bir yaşam mücadelesi başlamıştır.

Fragman

Yangın Gecesi, Noche de fuego, Prayers for the Stolen, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın