Yaramaz Çocuklar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Yaramaz Çocuklar, köyün zorlu yaşam şartların da hayatını geçirmiş ve eğitim hayatına devam edebilmek için doğup büyüdüğü köyünü terk eden Ahmet Necdet Çupur’ un hayatı konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Belgesel

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ahmet Necdet Çupur

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ahmet Necdet Çupur, Zeynep Çupur, Mahmut Çupur, Nezahat Çupur

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Mart 2022

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yaramaz Çocuklar, köyün zorlu yaşam şartların da hayatını geçirmiş ve eğitim hayatına devam edebilmek için doğup büyüdüğü köyünü terk eden Ahmet Necdet Çupur’ un hayatı konu ediliyor. Antakya’daki Keskincik köyün’ de yaşamış ve eğitimini dürdüre bilmek için Fransa’ ya kadar uzanan yaşam hikayesi anlatılıyor. Yıllar geçmiş eğitimini tamamlamış ve artık ayakları üzerinde durabilen başarılı bir insandır. Artık bu başarılarını kardeşleri için kullanma zamanı gelmiştir. Kardeşlerinin eğitim hayatlarına destek olabilmek ve onların yanın da olmak için tekrar köyüne dönme kararı alır.

Fragman

Yaramaz Çocuklar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın