Yarımada

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Yarımada, zombiler ülkenin tamamını işgal etmiş ve ülkenin her yeri tehlike altındayken Zombi istilasından kurtulmayı başaran bir asker aldığı görevi yerine getirmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Orjinal Adı

Peninsula, Train to Busan 2

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sang-ho Yeon

Film Oyuncuları Kimdir ?

Dong-Won Gang, Jung-hyun Lee, Daniel Joey Albright

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ekim 2020

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yarımada, zombiler ülkenin tamamını işgal etmiş ve ülkenin her yeri tehlike altındayken Zombi istilasından kurtulmayı başaran bir asker kendisine verilen görev gereği tekrar Kore Yarımadası’na dönmek zorundadır. Görev için gittiği adada enfekte olmamış insanlar ile karşılaşır.

Kore’yi saran zombi istilasından çıkmayı başaran bir askerin, yüklü miktarda parayı getirmek için istilanın merkezine doğru çıktığı zorlu görevde, enfekte olmadan hayatta kalanlarla tanışmasıyla birlikte gelişen olayları anlatıyor.

Peninsula, Busan’a doğru giden bir trende insanlara saldıran zombilerin, ülkeyi istilasından dört yıl sonrasında geçiyor. Harap olmuş Kore Yarımadası’ndan kurtulmayı başaran eski bir asker, oraya geri dönmek için görevlendirilir ve umulmadık bir şekilde sağ kalanlarla karşılaşır.

Fragman

Yarımada, Peninsula, Train to Busan 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın