Yarın Savaş Başladığında

Puan Verin
Film Özeti

Yarın Savaş Başladığında; Dünya uzaylıların istilası altındadır ve dünyalıların uzaylılara karşı amansız bir savaş sürmektedir.

Orjinal Adı

Tomorrow, When The War Began

Film Türü

Aksiyon, Dram, Macera

Film Yönetmeni

Stuart Beattie

Film Oyuncuları

Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yarın Savaş Başladığında film; Dünya uzaylıların istilası altındadır ve amansız bir savaş sürmektedir. Dünyalıların uzaylılara karşı verdikleri bu savaş başarısızlık ile sonuçlanır ve büyük bir yenilgiye uğraşmışlardır. Dünya da ki tüm düzen değişmiş ve insan oğlu bu değişen yeni dünya düzenine ayak uydurmak zorunda bırakılmıştır. Ancak bu yeni dünya düzenini kabullenmek istemeyen bazı bilim adamları birleşip bu yeni dünya düzenini değiştirebilecek güçlere sahip özel yeteneklere sahip askerler yetiştirmeye karar verirler. Yeni dünya düzenini yıkmak ve eski yaşamlarına kavuşabilmek için artık tek şansları bu geliştirdikleri savaşçı askerlerdir.

Fragman

Yarın Savaş Başladığında, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle