Yasak Elma 152.Bölüm 24 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle

Puan Verin

Yasak Elma 152. Bölüm Fragmanı sitemizde sizler için yayınlandı. Reyting sıralamalarında kendisine oldukça önemli bir yer bulan ve ilgi ile izlenen Yasak Elma dizisi yeni bölümü fragmanı kısa bir zaman önce yayınlandı. Ekranların en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden biri olan Yasak Elma 152.bölümüne ait fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. Yasak Elma dizisi son bölümü izlemek için dizinin yayın gününü bekleyenlerin merak ettiği soruların cevapları fragmanda yer almak ile birlikte, fragmanda izlediğimiz görüntüler akıllara dizide gerçekleşecek olaylar ile ilgili yeni soru işaretleri de bırakmakta.

Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır.

Kumru oldukça güzel, modern, pervasız ve özgüvenlidir. Yıldız sürekli sosyete ve moda dergilerine kapak olan Kumru’yu kendine rol model olarak benimser. Ender ise patlama sonrası iyileştikten sonra Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. Beraberlikleri bir süre çok mutlu ilerlese de, zamanla monotonlaşmaya başlar.

Uzun süren tartışmalar sonrası çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin ölümü sonrası Çağatay yaşadığı bunalımın da etkisiyle işlerle ilgilenmemiş ve şirket kötü duruma düşmüştür. Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Yorum yapın