Yellow Rose

Puan Verin
Film Özeti

Yellow Rose film; Filipinli Rose, annesiyle birlikte Teksas’ ta küçük ve şirin bir kasabada yaşayan 17 yaşında bir genç kızdır.

Film Türü

Dram Müzik

Film Yönetmeni

Diane Paragas

Film Oyuncuları

Eva Noblezada, Lea Salonga, Kelsey Pribilski

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Temmuz 2019

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yellow Rose film; Filipinli Rose, annesiyle birlikte Teksas’ ta küçük ve şirin bir kasabada yaşayan 17 yaşında bir genç kızdır. Her gencin olduğu gibi onun da hayalleri vardır. Onun en büyük hayali ise country şarkıcısı olabilmektir. Ancak hayatlarında ters giden bazı olaylar olmaktadır. Annesi Amerika Göçmen Bürosu tarafından tutuklanması ile Rose’ un hayatın da terslikler yaşanmaya başlamıştır. Sınır dışı edilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmış olaması Rose’ u bir seçim yapmak zorun da bırakmıştır. Rose, burada kalarak hayallerinin peşinden koşmak veya ABD’ den ayrılmak zorunda arasında büyük bir ikilem içindedir.

Fragman

Yellow Rose, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın