Yetenekli Genç Kadın

Puan Verin
Film Özeti

Yetenekli Genç Kadın – Promising Young Woman; Gelecekte çok başarılı olacağı konusun da herkesin hemfikir olduğu ancak talihsiz bir olay sonucu geleceği alt üst olan Cassie’ye hayatı konu ediliyor.

Orjinal Adı

Promising Young Woman

Film Türü

Gerilim, Dram, Suç

Film Yönetmeni

Emerald Fennell

Film Oyuncuları

Carey Mulligan, Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yetenekli Genç Kadın – Promising Young Woman; Gelecekte çok başarılı olacağı konusun da herkesin hemfikir olduğu ancak talihsiz bir olay sonucu geleceği alt üst olan Cassie’ye (Carey Mulligan) hayatı konu ediliyor. Oldukça başarılı olduğu hal de tıp fakültesini bırakmak zorun da kalmış ve ailesiyle yaşamaktadır. Ailesi oldukça endişeli ve sürekli üzerine titremektedirler. Hayatını iki farklı kişilik olarak yaşamakta ve kimsenin bilmediği diğer kişiliği gece ortaya çıkmaktadır. Gündüzleri bir kahve dükkanın çalışıp normal bir yaşam sürerken, geceleri ise yolunun kesiştiği erkeklerden intikam almaktadır.

Fragman

Yetenekli Genç Kadın, Promising Young Woman, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın