Yırtıcı Kuşlar

6.3/10 - (82 {Puan})
Film Özeti

Yırtıcı Kuşlar, Harley Quinn, Joker’den ayrılmış ve yeni bir başlangıç yaparak özgürlük istemekte ve Gotham şehrin de bunu isteyen tek kadın değildir.

Orjinal Adı

Birds of Prey, And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

Film Türü

Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni

Cathy Yan

Film Oyuncuları

Margot Robbie, Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett, Rosie Perez

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Harley Quinn, Joker’den ayrılmış ve yeni bir başlangıç yaparak özgürlük istemekte ve Gotham şehrin de bunu isteyen tek kadın değildir. Genç bir kız oldukça tehlikeli bir mafya babası olan Black Mask tarafından kaçırılmıştır. Bu genç kızı kurtarmak için acımasız mafya babası Black Mask’e karşı durabilecek birilerine ihtiyaç vardır. Harley Quinn, bir kanun savaşçısı olan ve Gotham isimli bir şehirde suçlar ile savaşan Helena Betinelli ve dövüş ustası olan ve suçla savaşan bir aileden gelen Dinah Laurel güçlerini birleştirirler, mafya tarafından kaçırılan bu genç kızı kurtarmak için bir araya gelirler. Black Mask’e karşı oldukça zorlu bir mücadeleye girişeceklerdir.

Fragman

Yırtıcı Kuşlar, Birds of Prey, And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın