Yol Arkadaşım 2

Puan Verin
Film Özeti

Yol Arkadaşım 2, Ayvalık’a yaptıkları unutulmaz yolculukta güzel bir dostluk kuran ve yol boyu olmayacak badireler atlattıktan sonra gerçek birer yol arkadaşı olan Şeref ve Onur, aradan geçen bir yılda dostluklarını iyice ilerletir.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Bedran Güzel

Film Oyuncuları

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Ekim 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ayvalık’a yaptıkları unutulmaz yolculukta güzel bir dostluk kuran ve yol boyu olmayacak badireler atlattıktan sonra gerçek birer yol arkadaşı olan Şeref ve Onur, aradan geçen bir yılda dostluklarını iyice ilerletir. Ayvalık’ta çekilmiş filmler arasında defalarca beğeniyle izlenen filmler arasında yer almıştır. İkilinin yol arkadaşlığı, geçen süre içinde aynı eve çıkmalarıyla ev arkadaşlığına dönüşmüştür. Karakterleri yönünden en ufak benzerliği bulunmayan iki genç, hangi işe el atsalar beraberinde sürüyle dert ve aksilik de peşlerinden gelir. Şeref, müzik kariyerini ilerletmek isteyen Onur’un menajerliğini yapmaya başlar. Fakat bu konuda herhangi bir yeteneği olduğunu söylemek ise imkansızdır. Yol Arkadaşım 2 izle Peş peşe gelen sıkıntılardan iyice bunalan Onur, zorunlu olarak hiç sevmediği eski işine, yani ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verir. Buna gönlü razı olmayan Şeref ise dostu için alelacele bir turne ayarlar. Bol sürprizli bu turne yolculuğunda da aşk, macera ve aksilikler hiç eksik olmayacaktır.

Fragman

Yol Arkadaşım 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın