You 4. Sezon | Netflix

7.8/10 - (25 {Puan})

Netflix’te 9 Şubat 2023 tarihinde gösterime giren You 4. Sezon izlemek isteyenler dizi ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Dram türündeki You dizisinin baş rollerinde Penn Badgley, Victoria Pedretti, Elizabeth Lail yer almaktadır.

You dizisinin 4. sezonu iki bölüm halinde yayınlanacak. İlk 5 bölüm 9 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek olup, diğer 5 bölüm ise 9 Mart 2023 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Dizi, Caroline Kepnes’in aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Dizinin an teması ise ‘ Aşk için ne kadar ileri gidersiniz? ‘ Bir kitap mağazasında müdür olarak çalışmakta olan genç bir adam, günün birinde gelecek vaad eden bir yazar ile tanışır. Onu kendine aşık etmek istemektedir ve bunun için de her şeyi göze almıştır. Hoşlandığı bu kadını daha yakından tanımak için internet ve sosyal medya üzerinden onunla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için harekete geçer. Hayatının her türlü detayını didik didik ederek bilgi toplamaya çalışmaktadır. Yazara karşı duyduğu ilgi her geçen gün bir saplantı halini almaya başlar. Bir süre sonra kadın ile arasındaki her türlü engeli hayli stratejik ve sessiz bir şekilde ortadan kaldırmaya başlar.

Bu türdeki dizilerden hoşlanan izleyiciler Dizi Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Değiş Tokuş 1.Sezon

Infiesto

Denizlerin Kızı

Freeridge 1. Sezon

Make My Day | 1. Sezon

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın