Your Place Or Mine | Netflix

7.2/10 - (25 {Puan})

Netflix’te 10 Şubat 2023 programa dahil edilen romantik komedi türündeki Your Place Or Mine izlemek isteyenler film ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Baş rollerinde Reese Witherspoon, Ashton Kutcher, Zoë Chao gibi isimlerin yer almakta olduğu film 16 yaş üzeri izleyiciler için uygun bir yapım olup 1 saat 51 dakika süreye sahiptir.

Debbie ve Peter karakter olarak birbirlerinden çok farklı, neredeyse 180 derece ters kişiliklere sahip iki yakın dosttur. Debbie, Los Angeles’ta oğlu ile sıradan bir hayatın hayalini kurmaktadır. Peter ise New York’ta değişim ile kendini bulabilmektedir. Bir haftalığına evlerini ve hayatlarını değiştirmeye karar verirler. Bu değişim ile birlikte aslında istediklerini sandıkları şeye ne kadar uzak olduklarını anlarlarken ikisi arasında bir aşkın da kıvılcımını yakacaktır.

Bu türdeki filmlerden hoşlanan izleyiciler Sinema Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

İyi Adamın 10 Günü

Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon

You 4. Sezon

Değiş Tokuş 1.Sezon

Infiesto

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın