Yükseltme – Upgrade

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Yükseltme – Upgrade, Grey Trace, günün birinde eşi ile birlikte iken 4 adamın saldırısına uğramıştır.

Orjinal Adı

Upgrade

Film Türü Nedir ?

Korku, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Leigh Whannell

Film Oyuncuları Kimdir ?

Logan Marshall-Green, Rosco Campbell, Richard Cawthorne, Betty Gabriel

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ağustos 2018

IMDb Puanı

7.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yükseltme – Upgrade, Grey Trace, günün birinde eşi ile birlikte iken 4 adamın saldırısına uğramıştır. Bu saldırıda eşi öldürülmüş kendisi ise tamamen felç kalmıştır. Hayattaki en büyük isteği karısını öldüren bu 4 kişiden günün birinde intikam alabilmektir ama felçli olması bunu yerine getirmesindeki en büyük engeldir. Bir gün mucit olan çok zengin birisi ona bir teklifte bulunur. Geliştirdiği ve STEM adını verdiği bir yapay zeka implantını denemesi gerekmektedir ve bunun için en iyi aday Grey Trace’dir. Grey Trace’e STEM’i yüklemeyi teklif eder. Bu yükleme ile birlikte Grey artık engellerinden kurtulmak ile kalmamış yapay zeka ile birlikte özel yeteneklerde kazanmıştır.

Bu yapay zeka Grey ne zaman istersen devreye girmekte, Grey’in vücudunda etkin hale gelmekte ve ona özel yetenekler kazandırmaktadır. Artık Grey uzun zamandır beklediği karısını öldüren ve kendisini felçli bırakanlardan intikamını alabilecektir. Hiç vakit kaybetmeksizin bu insanların peşine düşecektir.

Fragman

Yükseltme – Upgrade, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın