Yuvaya Dönüş

Puan Verin
Film Özeti

Yuvaya Dönüş, annesini kaybettikten sonra hiç görmediği babasının peşine düşen genç bir kadının hikayesini perdeye aktarıyor.

Film Türü

Aile, Dram

Film Yönetmeni

M. Hakan Kurşun

Film Oyuncuları

Burhan Öcal, Furkan Palalı, Megumi Masaki, Ayten Uncuoğlu, Soner Türker

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yuvaya Dönüş, annesini kaybettikten sonra hiç görmediği babasının peşine düşen genç bir kadının hikayesini perdeye aktarıyor. 1985 yılında İran-Irak Savaşı devam etmektedir. Savaş sırasında bir operasyon gerçekleştirilerek tam 215 kişi İran’dan Türkiye’ye tahliye edilir. Bu operasyonla hayatı kurtulanlardan biri de Keiko adında Japon asıllı bir genç kızdır. Keiko İran’da bulunduğu sırada, Türk Büyükelçiliğinde görev yapan Zafer adında bir Türk subayıyla ilişki yapar. Fakat savaş nedeniyle birbirlerinden kopmaları gerekir. Zafer, Keiko’nun hayatını kurtarmak için onu Türkiye’ye gidecek olan uçağa bindirir.

Ancak Keiko hamiledir ve bunu Zafer’e söyleyecek fırsatı bulamamıştır. Türkiye’ye geldikten bir süre sonra, Yumi adını verdiği kızı dünyaya gelir. İran’dan ayrıldığından beri Zafer’den bir daha haber alamayan genç kadın, kendisini kızını büyütmeye adar. Yumi 30 yaşına geldiğinde Keiko vefat eder. Keiko, kızına tüm gerçekleri anlattığı bir mektup bırakmıştır. Mektubu okuduktan sonra çok büyük bir öfke yaşayan Yumi, hiç görmediği babasını bulup ondan hesap sormaya karar verir.

Fragman

Yuvaya Dönüş, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın