Yüzücüler | Netflix

6.7/10 - (100 {Puan})

Yüzücüler filmi, Netflix dijital platformunda 23 Kasım 2022 tarihinde gösterime giren Dram türündeki bir yapımdır. 2 saat 14 dakika süreye sahip olan film, 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Sally El Hosaini’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin baş rollerinde Jack Thorne, Sally El Hosaini yer almaktadır. Filmde iç savaş sebebiyle harap olan Suriye’de yaşamlarını sürdüren iki kız arkadaş yaşadıkları bu ülkeden hareket ederek 2016 Rio Olimpiyatlarına doğru yola çıkarlar. Bunun için de hem yüreklerini hem de yüzme kabiliyetlerini tamamen ortaya koymaları gerekmektedir.

İki kız kardeşin en büyük hayali günün birinde olimpiyatlarda yüzme alanında yarışabilmektir. Suriye savaş nedeniyle oldukça zor günler geçirmektedir. İki kız kardeş ülkeden ayrılarak Rio olimpiyatlarına doğru oldukça zorlu bir yolculuğa adım atarlar. Önce Türkiye ardından Yunanistan ve son olarak Almanya’ya adım atarlar ama bu esnada da oldukça zorlu ve dram dolu olaylar yaşanır.

Yüzücüler Film Konusu | Özeti Nedir ?

Filmde iç savaş sebebiyle harap olan Suriye’de yaşamlarını sürdüren iki kız arkadaş yaşadıkları bu ülkeden hareket ederek 2016 Rio Olimpiyatlarına doğru yola çıkarlar.

Yüzücüler Film Türü Nedir ?

Dram

Yüzücüler Film Yönetmeni Kimdir ?

Sally El Hosaini

Yüzücüler Film Oyuncuları Kimdir ?

Jack Thorne, Sally El Hosaini

Yüzücüler Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Kasım 2022

Yüzücüler Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

2 Saat 14 Dakika

Yorum yapın