Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

6.5/10 - (124 {Puan})
Dizi Özeti Nedir ?

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, göreceli bir barış döneminden başlayarak, Orta Dünya’ya geri dönen kötülükle yüzleşen bir dizi karakteri izleyeceğiz.

Orjinal Adı

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Dizi Türü Nedir ?

Macera, Fantastik

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

J.A. Bayona, Charlotte Brändström, Wayne Yip

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Eylül 2022

IMDb Puanı

6.5

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Göreceli bir barış döneminden başlayarak, Orta Dünya’ya geri dönen kötülükle yüzleşen bir dizi karakteri izleyeceğiz. Dumanlı Dağlar’ın en karanlık derinliklerinden Lindon’un görkemli ormanlarına, ada krallığı Númenor’dan, haritanın en uzak noktalarına kadar tüm bu diyarların ve karakterlerin kendileri yok olduktan çağlar sonra bile hatırlanacak destanlar yaratmasına tanık olacağız.

The Lord of the Rings: The Rings of Power, J.R.R. Tolkien’in romanlarından esinlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Orta Dünya’nın İkinci Çağı’na odaklanıyor ve Hobbit veya Yüzüklerin Efendisi filmlerinden binlerce yıl öncesinde yaşananlara odaklanıyor. Göreceli bir barış döneminden başlanan dizide, Dumanlı Dağlar’ın en karanlık derinliklerinden Lindon’un görkemli ormanlarına, ada krallığı Numenor’dan, haritanın en uzak noktalarına kadar tüm bu diyarların ve karakterlerin yarattığı destan anlatılıyor.

Fragman

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, The Lord of the Rings: The Rings of Power, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Amazon Prime, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın