Zehr-i Azap

Puan Verin
Film Özeti

Doktor Zeynep, İstanbul’da kuzeni Metin ve Eda ile birlikte yaşamaktadır. Çocukluğundan beri gördüğü kabuslardan kurtulamayan genç kadın, tayinini yıllar önce vefat etmiş, büyük bir alim ve hoca olan Ramiz dedesinin köyüne aldırır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Volkan Adıyaman

Film Oyuncuları

Melike Kökçe, Güney Kılınç, Meryem Dülger, Serhat Şahin, Özlem Aslanoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Doktor Zeynep, İstanbul’da kuzeni Metin ve Eda ile birlikte yaşamaktadır. Çocukluğundan beri gördüğü kabuslardan kurtulamayan genç kadın, tayinini yıllar önce vefat etmiş, büyük bir alim ve hoca olan Ramiz dedesinin köyüne aldırır. Orada yıllardır boş kalan dedesinin müstakil evine yerleşir. Mezarı evin bahçesinde bulunan dedesi Ramiz, bundan yıllar önce bir musallat büyüsünü bozmaya çalışırken büyük acılar çekerek ölmüştür. Çok geçmeden Zeynep evde gizemli ve korkutucu olaylar yaşamaya başlar ve çocukluğundan beri devam eden kabusları iyiden iyiye artar. Köy muhtarı İhsan ile karısı Hayriye, Zeynep’le ilgilenerek ona sahip çıkarlar. Ancak köyün sakinlerinden biri olan Latife, Zeynep’in gelişinden hiç memnun olmamıştır.

Latife, kocasının Zeynep’in dedesi Ramiz’in yaptığı yanlış bir büyü nedeniyle öldüğüne inanmaktadır ve bu nedenle Zeynep’e karşı düşmanlık besler. Hayriye ise, Zeynep’e Latife’den mutlaka uzak durmasını, aksi halde başına kötü şeyler geleceğini söyler. Zeynep’in geceleri gördüğü kabuslar artık dayanılmaz hale gelmeye başlar. Eda ile Metin de artık Zeynep’ten haber alamazlar. Olaylar iyice çığırından çıkar ve Zeynep’e uğursuz bir cin musallat olur. Zeynep, doktor arkadaşı Cemil’den yardım ister ve beraber derin bir hocaya giderler. Zeynep, Cemil ve alim hoca, büyük cin ve ifritleri ile mücadele etmeye başladığında, Zeynep akıl sağlığını kaybetme noktasına çoktan gelmiştir.

Fragman

Zehr-i Azap, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın