Zengo

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Zengo, Zerrin, mahallesinde sade ve tek düze bir hayat sürerken kentsel dönüşüm sonrasında bir anda zengin olur.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Şahan Gökbakar, Müge Manuş

Film Oyuncuları

Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol, Ünal Kantarcı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Mart 2020

IMDb Puanı

2.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Zerrin, mahallesinde sade ve tek düze bir hayat sürerken kentsel dönüşüm sonrasında bir anda zengin olur. Çocukluğundan beri bir hayali vardır o da ünlü bir modacı olabilmek. Bu nedenle Zerrin kendi çapında moda çizimleri yapmakta, mahallesinde bulunan kişilere giyim kuşamları hakkında tavsiyelerde bulunmaktadır. Günün birinde çizim yaptığı defter bir anda ortadan kaybolur. Çocukluk arkadaşı Menkıbe, Zerrin’in tasarımlarını çalarak defile düzenler ve bu defile oldukça ses getirir.

Zerrin, çocukluk arkadaşı Menkıbe’nin kendisine ait tasarımları çalarak defile düzenlemesi ve çok da başarılı olması nedeniyle adeta çılgına döner. Zerrin, terziliğini yapmakta olan ve aynı zamanda da en yakın arkadaşı olan Fazilet’i de yanına alarak büyük bir maceraya atılır.

Fragman

Zengo, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın